ویزای تضمینی کانادا

ویزای تضمینی کانادا

در سال های اخیر بارها قوانین مهاجرت کانادا و در نتیجه شرایط اخذ ویزای آن کشور تغییر کرده و در مواردی برای برخی از متقاضیان و علاقه مندان به مهاجرت کانادا، سخت تر شده است. به همین نسبت نیز متاسفانه سخت گیری های سفارت خانه های کانادا در خصوص موافقت یا مخالفت با درخواست متقاضیان ایرانی نیز با نوسانات زیادی همراه بوده و هست. البته از آن جایی که شرایط هر متقاضی با دیگری متفاوت است، به هیچ وجه نمی توان یک نسخه ثابت را برای همه تجویز کرد.

از این رو، تیم مشاوران پلیکان با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله در خصوص خدمات ویزای کانادا و با آگاهی از روال کنونی سفارت و نحوه بررسی پرونده های مهاجرت، ابتدا شرایط هر متقاضی را به دقت بررسی می کنند و سپس بر حسب مورد بهترین و مطمئن ترین راه برای وی جهت اخذ ویزای کانادا در نظر می گیرند.

متاسفانه در طول دهه های گذشته (به خصوص در یک دهه اخیر) اداره مهاجرت کانادا (Canada immigration office) بسیاری از پرونده های مهاجرت را رد یا به اصطلاح ریجکت (reject) کرده است. به همین دلیل بسیاری از علاقه مندان به زندگی و دریافت ویزای کانادا از این امر سرخورده و ناامید شده اند که عمدتا دلایل ریجکت شدن درخواست های آنها مواردی مانند نقص مدارک پرونده، تاخیر در ارسال مدارک مورد نیاز، شک آفیسر پرونده به صحت و سقم مدارک و ... می باشد. در بیشتر موارد افرادی که موفق به اخذ ویزا مهاجرت به کانادا نشده اند، از مشاوران مناسب و باتجربه ای بهره مند نبودند.

اما در مقابل تیم مشاوره پلیکان توریسم با موفقیت توانسته در طول سالهای گذشته کلیه خدمات مشاوره ویزا کانادا را به متقاضیان و علاقه مندان ارائه دهد و آنها را در این زمینه با موفقیت به هدف خود برساند. به همین جهت یکی از خدماتی که گروه پلیکان در این راستا به شما علاقه مندان عرضه می کند، ارائه خدمات ویزای تضمینی کانادا است. این خدمات به شما کمک می کند تا بطور صد در صد و تضمین شده مهاجرت خود به کشور کانادا را رقم بزنید بدون اینکه کوچکترین نگرانی داشته باشید. این روش یکی از بهترین روش ها برای کسانی است که علاقه زیادی به مهاجرت و زندگی در کشور کانادا دارند ولی نگران اقدام کردن و ریجکت شدن هستند. اما جای نگرانی نیست و کافیست این کار را به ما بسپارید. همکاران ما بهترین راه را به شما نشان می دهند.


دلایل رد ویزای کانادا:

همانطور که در سطرهای بالاتر جهت آشنایی هر چه بیشتر شما گفتیم معمولا بعضی از درخواست های مهاجرت رد می شوند. البته این مسئله صرفا مربوط به پرونده های مهاجرت ایرانیان نیست بلکه در مورد بسیاری از اتباع کشورهای جهان (حتی کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و یا کشورهای اروپایی) نیز اتفاق می افتد. در واقع برای اداره مهاجرت کانادا، صحت و اعتبار مدارک و همچنین درستی ادعاهای فرد متقاضی اهمیت زیادی دارد. اما در مقابل گاهی کوچکترین نکته مشکوکی که در پرونده فرد متقاضی دیده می شود ممکن است از نظر آفیسر سفارت، دلیل بر دروغگویی و یا نقص پرونده قلمداد شده و منجر به ریجکت شدن آن شود. حتی گاهی ممکن است افرادی موفق به دریافت اقامت کانادا شوند ولی پس از مدتی اقامت آنها باطل و از کانادا اخراج شوند. به همین جهت توصیه می کنیم که پیش از اقدام کردن حتما با وکلا و مشاوران حرفه ای و با تجربه مشورت کنید.

دلایل متعددی می توانند موجب ریجکت شدن پرونده مهاجرت شما بشوند. از جمله:

·         نقص مدارک

·         جعلی بودن مدارک

·         عدم آشنایی با روند صدور ویزا

·         تاخیر در تهیه کردن و یا ارسال مدارک

·         داشتن سوء سابقه

·         داشتن مشکل پاسپورت

·         نمره پایین مدرک زبان خواسته شده (انگلیسی یا فرانسه)

·         دروغ گفتن و یا پنهان کردن هر گونه مسئله مهم در ارتباط با پرونده مهاجرت

·         مشخص نبودن وضعیت خدمت سربازی و یا تاهل فرد

·         عدم تطابق گفته ها و اظهارات متقاضی با ادعاهای وی

·         عدم اثبات توانایی های فرد به آفیسر در مصاحبه های حضوری (در زمینه توانایی زندگی و کار پیدا کردن در کانادا)


لطفا توجه داشته باشید که بسیاری از افراد ممکن است حتی تمام مدارک لازم جهت باز کردن پرونده مهاجرت کانادا را آماده کنند ولی به هر یک از دلایل نام برده و حتی دلایل دیگر، در نهایت پرونده آنها ریجکت شود و چیزی جز پشیمانی برای آنها ببار نیاورد. حتی ممکن است برخی افراد از بهترین روش و شیوه جهت اخذ ویزای کانادا متناسب با شرایط خود، اطلاع ندشاته باشند و از روشی اشتباه اقدام کنند.

اما در مقابل اگر شما از مشاوره ای مناسب برخوردار باشید براحتی می توانید بر مشکلات غلبه کنید و بدون ترس و اضطراب، با خیال آسوده هر یک از مراحل ویزا را با موفقیت بگذرانید و در نهایت به کانادا مهاجرت کنید.


اخذ تضمینی ویزای کانادا

متقاضیان ویزا کانادا، از لحظه تنظیم مدارک تا ورود به کانادا و حتی پس از آن، تنها نخواهند ماند و خدمات جانبی هم چون اخذ دعوتنامه و پذیرش، تور انگشت نگاری، راهنما و لیدرشیپ فارسی زبان، پیکاپ پاسپورت، بلیط و خدمات پس از ورود به کانادا در کنار خدمات اصلی ثبت نام ویزا به آنان ارائه می گردد. به عبارت بهتر هر گونه خدماتی را که در طول پروسه ویزا نیاز دارید، می توانید با خیال راحت و آسوده از ما دریافت کنید. کلیه این مراحل با هماهنگی دفاتر موسسه توریستی و مهاجرت پلیکان انجام می پذیرند.

مزایای ویزا تضمینی کانادا که از طرف همکاران ما ارائه می شود عبارتند از:

·         تضمین صد درصد اخذ ویزای کانادا برای شما (و یا در صورت عدم قبولی، بازگشت هزینه های اصلی به متقاضی)

·         احتمال بالای موفقیت پرونده شما

·         سرعت بالای انجام کار

·         نداشتن کوچکترین زحمت و نگرانی برای فرد متقاضی

·         کمک به انجام صفر تا صد پرونده مهاجرت شما


ناگفته نماند که خوشبختانه اکثر کسانی که در طول سالهای گذشته افتخار خدمت رسانی به آنها را در این زمینه داشتیم، با موفقیت توانسته اند ویزای مهاجرت کانادا را دریافت کنند. ما از این جهت به خود می بالیم که توانستیم مسیر و راه آینده این عزیزان را در کشور جدید هموار کنیم. به یاد داشته باشید که داشتن مشاوره خوب می تواند در هر زمینه ای به شما کمک کند به ویژه موارد حساس و مهمی مانند مهاجرت.


قرارداد ویزای تضمینی کانادا

 برای این خدمات، قراردادی با متقاضی امضاء می شود که برطبق آن در صورت رد درخواست متقاضی، معمولا کل هزینه قرارداد، حتی مبلغ واریزی سفارت، به وی عودت داده خواهد شد و هیچ ضرری متوجه وی نخواهد بود. با توجه به شرایط مساعد حال حاضر سفارت کانادا در رابطه با پرونده های متقاضیان ایرانی، توصیه می کنیم در صورتی که قصد سفر به این کشور را دارید در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.

ناگفته نماند که هر چه شرایط فرد متقاضی بهتر باشد (موارد مختلفی مانند: تمکن مالی و گردش حساب بانکی، تاریخچه سفرها، اسناد ملکی، سوابق شغلی یا تحصیلی مناسب و ...) احتمال دریافت ویزای وی بیشتر و روند این کار نیز سریعتر و بهتر پیش می رود.

با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما علاقه مندان به مهاجرت کانادا. موسسه پلیکان توریسم در خدمت شماست. 

پرسش خود را در این قسمت وارد نمایید !

کاخ سلطنتی هافبورگ اتریش

کاخ سلطنتی هافبورگ اتریش

اتریش یکی از کشورهایی با تاریخ غنی در اروپا است. کاخ سلطنتی هافبورگ،کاخی متشکل از سبک های مختلف معماری است این مجموعه از قسمت های مختلفی تشکیل شده که هر کدام دارای جذابیت های مختلفی میباشد.ما با ارائه این مقاله دانسته های شما را در خصوص کاخ سلطنتی هافبورگ افزایش خواهیم داد.
زیباترین جاذبه های گردشگری هلند

زیباترین جاذبه های گردشگری هلند

هلند زمانی قدرت دریایی قابل توجهی بود و امروز یکی از پرتراکم ترین کشورهای روی زمین است و حدود ۱۵ میلیون نفر در این کشور کوچک زندگی می کنند. زمانی نیمی از زمین های هموار آن زیر آب بود و هنوز هم بیشتر قسمت های این کشور در سطح دریا یا پایینتر از سطح دریا قرار دارند. مناظر و چشم اندازهای زیبای زیادی در این کشور وجود دارد، فقط باید بدانید که این مناظر را چطور پیدا کنید. از شهرهایی با آبراه های زیبا گرفته تا پارک های ملی و جنگل های انبوه، در اینجا بعضی از زیبایی های هلند را برایتان معرفی کرده ایم
راهنمای خرید ملک در ترکیه

راهنمای خرید ملک در ترکیه

خرید خانه در ترکیه بسیار آسان تر از بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر میباشد.
ده مورد از خصوصیات اسکای ویل که باید بدانید

ده مورد از خصوصیات اسکای ویل که باید بدانید

از موقعی که اسکای ویل نیاگارا در ماه جون سال ۲۰۰۶ افتتاح شد، کانون مسافرانی شده است که می خواهند منظره های به یاد ماندنی از آبشار نعل اسبی و رود نیاگارا و بسیاری دیدنی های دیگر را در ذهن ثبت کنند. اما اگر دلیل دیگری می خواهید تا سوار اسکای ویل نیاگارا شوید، بد نیست ده دلیل برایتان بیاوریم که چرا باید این کار را انجام بدهید.