ده مورد از خصوصیات اسکای ویل که باید بدانید

ده مورد از خصوصیات اسکای ویل که باید بدانید


۱۰ دلیلی که شما را مجاب میکند سوار اسکای ویل نیاگارا شوید :
۱_ منظره های بی نظیر بدون محدودیت دید
اسکای ویل نیاگارا ۵۳ متر در آسمان بالا می رود و شما می توانید دیدی شبیه پرنده به همه سو داشته باشید. از این مکان مناسب، می توانید یک عکس یا ویدئوی بی نظیر ثبت کنید. همچنین باید اضافه کرد همه کابین های آن دارای شیشه های نشکن و مقاوم در برابر اشعه فرابنفش است که بدون تابش آفتاب، عکس هایی شفاف برایتان ثبت خواهد کرد.شما میتوانید با دریافت و اخذ ویزای کانادا و سپس سفر به این کشور از زیبایی های این مکان دیدن کنید.

۲_آب و هوا عای کنار اسکای ویل نیاگارا
مهم نیست چه فصلی باشد، دمای هوا چه قدر باشد و چه اتفاقی بیفتد چون اسکای ویل نیاگارا تقریبا به صورت دائم مشغول کار است. کابین های آن برای آسایش شما دارای دمای مناسب است و نه گرمتان می شود و نه سردتان. چون این کابین ها دائم ترمیم و کاملا دربسته هستند نیازی نیست نگران خیس شدن یا برخورد باد باشید.

لطفا توجه داشته باشید که اسکای ویل نیاگارا در صورت وقوع رعد و برق، خاموش می شود. پیوسته آن را رصد می کنند و به محض از بین رفتن طوفان و رعد و برق، مجددا به راه می افتد.

۳_ بهای مناسب
منظره درجه یک آن قیمتی باور نکردنی دارد. بزرگسالان فقط با ۱۱٫۹۹ دلار+هزینه ورودی، و کودکان فقط با ۶٫۹۹ دلار+هزینه ورودی می توانند سوار آن شوند. بها برای اطفال، همیشه رایگان است و برای دسته های ۱۵ نفره و بیشتر، نرخ گروهی وجود دارد.شما میتوانید با انتخاب تور کانادا و سفر به این کشور از جذابیت های این مکان بازدید کنید.اسکای ویل نیاگارا 5

۴_ وسایل راحتی
کارکنان اسکای ویل با افرادی که می خواهند به عنوان بخشی از یک رویداد مثل جشن تولد، گروه مدرسه ای، نامزدی و خانواده های بزرگ سوار این وسیله شوند، نهایت همکاری را می کنند. آن ها بسته به نیازتان، بسته ها و پیشنهادهای ویژه ای پیشنهاد می کنند و شما را راضی نگه می دارند. اسکای ویل نیاگارا همچنین کارت های اعتباری (مسترکارت، ویزای، امکس، و دیسکاور) و پول نقد رایج آمریکا و کانادا و چک مسافرتی و دبیت کارت هم قبول می کند.

۵_ زمان انتظار
اسکای ویل نیاگارا هر ۸-۱۲ دقیقه حرکت دارد و زمان تقریبی انتظار آن ۱۰ دقیقه است. ۴۲ کابین و شش سکوی مسافرگیری هم هست پس در شلوغ ترین روزها هم معطل نمی مانید. اگر روز خلوتی بود و در اسکای ویل تنها بودید بازه هم منتظر نخواهند ماند تا کابین ها پر شود و به راه بیفتد. حتی بابت یک کابین هم دستگاه به حرکت می افتد. احتمالا سه دور خواهید چرخید. همچنین لازم نیست با کسانی در یک کابین بنشینید که آن ها را نمیشناسید.

۶_ خدمات اسکای ویل نیاگارا
اسکای ویل با داشتن دو کابین دارای دسترسی به ویلچر و داشتن ظرفیت تا هشت نفر، عملا محدودیتی ندارد. کالسکه های کودک را در محل پارک کالسکه در همان اطراف قرار می دهند و می توان مراقب آن ها بود. همچنین میتوانید صندلی کودک مخصوص خودرو را همراهتان ببرید.یکی از مراحل سفر به کانادا برای ایرانیان اخذ ویزای کانادا میباشد ، شما میتوانید برای انجام این مراحل از مشاوره همکاران ما در ایران آنکارا استفاده کنید.

۷_ ایمنی اسکای ویل نیاگارا
هر روز قبل از کار، اسکای ویل را بازرسی می کنند. از هیچ گونه شکاف یا برآمدگی چشم پوشی نمی شود و کل روز آن را تمیز می کنند. اگر برق ژنراتور قطع شود، در آن گیر نمی کنید. اگر فوریتی پیش بیاید و لازم شود پیاده شوید، فقط کافی است دکمه Help (کمک) را فشار دهید تا بلافاصله بعد از اتمام دور، پیاده شوید.اسکای ویل نیاگارا 8

۸_ کارکنان اسکای ویل نیاگارا
صمیمی و آگاه به مسیر هستند و هر پرسشی را پاسخ می دهند. آن ها همیشه مشتریان را در اولویت قرار می دهند. صندوقدار آن جا همه نوع سوال مربوط به گردشگری شما را پاسخ می دهد و انواع تخفیف ها به شکل بسته از قبیل مجوز تفریحی تپه کلیفتون (Clifton Hill Fun Pass) را ارائه می دهد که می شود آن را آنلاین یا در محل خریداری کرد. بسیار پیشنهاد می کنیم به تخفیف های آنان برای خانواده نگاهی بیندازید، زیرا موجب پس انداز زیادی در مخارج شما خواهد شد.اسکای ویل نیاگارا 9

۹_ فضای رمانتیک اسکای ویل نیاگارا
از موقع راه اندازی اسکای ویل، هزاران خواستگاری در آن انجام شده است. منظره بی نظیر آن محلی عالی برای در آغوش هم بودن یک زوج است. وقتی غروب می شود، در ارتفاع ۵۸ متری فضای بسیار عاشقانه ای به وجود می آید.

۱۰_ اعتبار اسکای ویل نیاگارا
تبلیغات دهان به دهان از همه مهم تر است. از پیر گرفته تا جوان، نمی توانید کسی را پیدا کنید که از این محل بدش آمده باشد. شاید بعضی از گردشگران اول از شیب و ارتفاع زیاد می ترسند ولی بعد از سواری خوشحال بودند که این کار را کرده اند. فقط کافی است رتبه بندی کارکنان را بررسی کنید تا ببینید اسکای ویل نیاگارا چه قدر مورد تعریف همه است و عملا به کانون توریسم نیاگارا تبدیل شده است.اسکای ویل نیاگارا 11

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا، اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.
پرسش خود را در این قسمت وارد نمایید !

بهترین دانشگاه های ترکیه

بهترین دانشگاه های ترکیه

در ترکیه بیش از 200 دانشگاه وجود دارد که اکثر آنها تازه تاسیس اما در لیست برترین دانشگاههای جهان هستند.
بهترین دانشگاه های ایتالیا 2018

بهترین دانشگاه های ایتالیا 2018

درک اینکه چرا ایتالیا به یکی از کشورهای پرطرفدار برای تحصیل تبدیل شده است سخت نیست. دانشگاه بولونیا که گفته می شود قدیمی ترین دانشگاه دنیاست در این کشور قرار دارد و یکی از بهترین دانشگاه های ایتالیا مسحوب می شود.
بهترین دانشگاه های کانادا 2018

بهترین دانشگاه های کانادا 2018

آخرین رتبه بندی جهانی دانشگاه ها توسط موسسه QS در سال 2018 در اینجا گردآوری شده است.در این رتبه بندی 26 دانشگاه کانادا جزء بهترین دانشگاه های جهان قرار گرفته اند.
بهترین مشاغل کانادا برای مهاجرت

بهترین مشاغل کانادا برای مهاجرت

کانادا یک کشور دوست داشتنی با مردم دوستانه، اقتصادی قوی و سیستم بهداشتی خوشایند است که از سراسر جهان سیل عظیمی از درخواست های مهاجرت به کانادا را دارد.